تاریخچه

گروه ویوان در سال 1385 با هدف تولید فرآورده های معدنی و افزودنیهای خوراک دام وطیور با استفاده از 2 خط تولید مجهز  پا به عرصه تولید گذاشت.و همزمان با دهمین سال تاسیس شرکت و پس از یک دهه تلاش صادقانه و خوشنامی در صنعت دام و طیور کشور و در مسیر تکامل و ورود به بازارهای بین المللی در راستای توسعه محصولات فعالیت های این شرکت در صنعت دام و طیور و چشم انداز این شرکت که " تبدیل شدن به اولین و بزرگترین تولید کننده افزودنیهای خوراک دام و طیور در خاورمیانه می باشد نام خود را از "زرین خاک قاین" به "ویوان" تغییر داده است.
هدف ازاین نامگذاری پیروی از سیاست همیشگی این شرکت که همانان پیشرو بودن و تولید محصولاتی که در نوع خود اولین و بهترین هستند می باشد.انتخاب به عنوان کارآفرین برتر سال 94 از سوی وزارت کار نمونه ای از موفقیت های این شرکت به شمار می رود.
گروه ویوان از ابتدا همکاری مستمری با دانشگاه ها و مراکز علمی کشور داشته است و تا کنون بیش از 33طرح پژوهشی و پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری درباره خواص و عملکرد محصولات خود در صنعت دام و طیور کشور به انجام رسانیده است. محصولات این شرکت علاوه بر استفاده در واحدهای تولیدی برتر کشور، به کشورهای اروپایی و حوزه خاورمیانه نیز صادر شده است.
از جمله این محصولات: اولین بنتونیت فرآوری شده حرارتی ویژه خوراک دام وطیور در ایران با نام تجاری بنتوفید
اولین توکسین بایندر و پلت بایندر معدنی در ایران با نام تجاری زرین بایندر
اولین توکسین بایندر چندجزیی وسیع الطیف در ایران با نام تجاری مگنوتوکس
و خالص ترین نوع اکسید منیزیم با نام تجاری مگنوفید
می باشند.
این شرکت به عنوان یک شرکت پیشرو در این صنعت برای اولین بار موفق به دریافت استاندارد تولید بنتونیت فرآوری شده ویژه خوراک دام طیور در ایران از سازمان ملی استاندارد و دریافت پروانه ساخت از سازمان دامپزشکی شده است.
×