زرین بایندر

 زرین بایندر نوعی افزودنی خوراک دام، طیور و آبزیان با منشا معدنی می باشد که عمدتا به منظور بهبود کیفیت پلت(کاهش خاکه و افزایش استحکام پلت) و جذب سموم قارچی و سایر سموم(مانند بقایای سموم ارگانو فسفره) طبق نظر کارشنایان تغذیه بین 0/5 تا 3 % جیره به کار می رود. زرین بایندر علاوه بر داشتن خواص پلت بایندری و توکسین بایندری، موجب بهبود ضریب تبدیل، کاهش رطوبت بستر، کاهش بوی نامطبوع در سالنهای پرورش، کنترل آمونیاک و.... می شود که هر یک در جای خود به تفصیل توضیح داده خواهد شد. زرین بایندر محصول یک دهه تحقیق، کار، تلاش علمی و تجربه عملی و محصولی است که همواره رو به رشد و پیشرفت است.
ماده اصلی تشکیل دهنده زرین بایندر، مخلوطی از آلومینیوم سیلیکات هاست که با بررسی و آزمایش بیش از 150 نوع جاذب آلی و معدنی انتخاب شده است و دارای  حداکثر قدرت جذب سمم قارچی و خاصیت پلت بایندری می باشد. از خواص ممتاز زرین بایندر می توان به خلوص بالا، ثبات کیفیت، پویایی و رو به رشد بودن محصول، کنترل کیفی منظم، اثبات علمی اثرات مفید زرین بایندر در قالب طرح های تحقیقاتی و پشتوانه قوی علمی و از همه مهم­تر داشتن مشتریان بزرگ و عمده در سراسر کشوراشاره کرد. علت گسترش استفاده از زرین بایندر در بین تولیدکنندگان بزرگ و با تجربه در سراسر ایران به استفاده از بهترین معادن و با کمترین غلظت عناصر سنگین، کنترل کیفی منظم محصول، مشتری مداری و از همه مهمتر ایجاد اطمینان به محصول در بین مشتریان می باشد که این خود حاصل تکیه بر تحقیقات علمی و مطالعات دانشگاهی و بهره مندی از راهنمایی های ارزشمند اساتید بزرگوار رشته های مرتبط با صنعت دامپروری کشور می باشد.
هم چنین مقایسه زرین بایندر با توکسین بایندرهای معتبر خارجی نشان داده است که زرین بایندر دارای همان کارایی و کیفیت می باشد و حتی در برخی از موارد عملکرد بهتری نسبت به محصولات مشابه خارجی دارد. این در حالی است که قیمت زرین بایندر حداقل 20 برابر ارزانتر از این محصولات خارجی می باشد و یک محصول کاملا کاربردی برای شرایط کنونی صنعت دام و طیور کشور می باشد.

 
*** جهت اطلاع از اثرات مصرف زرین بایندر در دام، طیور و آبزیان به صفحات ذیل مراجعه نمایید.
*** جهت دریافت کاتالوگ زرین بایندر اینجا را کلیک کنید.
 

موارد مصرف زرین بایندر

×